Televize v mobilu od SledovaniTV

Všechny oblíbené funkce, které znáte z webového rozhraní naši televize můžete nalézt i v mobilní aplikaci SledovániTV, které je navržená pro dotykové ovládání. Mezi ně patří sledování digitální televize, poslech rádiových stanic, televizní archív s možnosti nahrávek pořadů a nově i videotéka, ve které naleznete stovky filmů ihned ke shlédnutí.

Další televizní přijímač do vaši rodiny

rodna

Naše aplikace s televizí v mobilu je vhodná pro každého, kdo nevlastní klasickou televizi, ale i pro rodiny, které se ne vždy shodnou na tom, co bude v televizi běžet.

Televize online

Jednoduše si pusťte online vysílání nebo pořad z archivu na vašem tabletu nebo mobilu s androidem nebo iOS.

Pokrytí celé domácnosti

Takto si můžete zavést mobilní televizi do kuchyně, venku na zahradu nebo do garáže. Naši internetovou televizi můžete sledovat v SD i HD kvalitě.

Mobilní televizi oceníte na cestách doma i v zahraničí

Široké internetové pokrytí vám umožní sledovat vaše oblíbené televizní pořady v mobilu téměř kdekoliv. Při cestování po České republice můžete taky využít nabídek mobilních operátorů (například Video Pass od Vodafone), díky které se vám nebudou mobilní data přenesené naši aplikací stahovat z datového balíčku.

Nově můžete sledovat televizi v mobilu ve všech zemích Evropské unie za stejných podmínek jako doma. Mobilní televizi s oblíbenými pořady na Nově nebo Primě si můžete pustit na dovolené u moře nebo lyžovačce na horách. Široké internetové pokrytí vám umožní sledovat vaše oblíbené televizní pořady v mobilu téměř kdekoliv.

Objevte nový způsob jak sledovat televizi v mobilu. Vyzkoušejte si 10 kanálů ihned zdarma.

Stačí si stáhnout naši aplikaci pro váš operační systém.